איך מתנהל מיקור חוץ בהשמת עובדים?

גיוס והשמה

תהליך גיוס, מיון וקליטה של עובדים מתאימים הוא קריטי עבור כל עסק שנמצא בצמיחה. עובדים איכותיים הם המפתח להזנקת העסק קדימה, ואילו עובד שאינו מתאים לתפקידו הוא מקור לתסכול רב והפסד כספי – לכל הצדדים. בעזרת שגיב פתרונות תוכלו להפוך את תהליך הגיוס ליעיל וממוקד הרבה יותר, תוך חיסכון במשאבי העסק. כיצד? הכול בכתבה הבאה.

מה המשמעות של פתרונות מיקור חוץ?

המהות של מיקור חוץ (אאוטסורסינג) היא לקבל שירותים שונים עבור העסק או הארגון דרך חברה חיצונית, אשר מתמחה בתחום הרלוונטי. מיקור חוץ נפוץ מאוד בתחומים כמו הקמה ותפעול של מוקדים טלפוניים, הנהלת חשבונות וכדומה – אך אלו רק חלק קטן מהאפשרויות העומדות בפניכם. פתרונות מיקור חוץ למעשה מסייעים לכם לקבל שירות ועבודה מקצועית מחברה אשר מתמחה בנישות ספציפיות, ובכך חוסכים לכם את הצורך לשכור עובדים או להקים מחלקה שלמה.

כיצד מתנהל תהליך הגיוס וההשמה?

המערך של שגיב פתרונות הוקם כדי לתת מענה לתהליך ההשמה על ידי מחלקת משאבי אנוש מקצועית ומנוסה, וליווי לכל אורך הדרך מהגיוס ועד קליטת העובד. כדי להתחיל בתהליך חשוב לנו להכיר את העסק ואת אופיו של הארגון, ולהגדיר ביחד אתכם את הצורך המדויק.

בשלב הבא מתחילים בתהליך הגיוס – פרסום מודעות דרושים, פנייה למאגר של מועמדים רלוונטיים ועוד. את הצעדים הראשונים הללו אנו עושים בהתאמה לאופי הארגון, ובהתאמה לדרכי הגיוס המקובלות בענף בו אתם עוסקים. כך יתנהל גם תהליך המיון של הפונים, החל משלב סינון קורות החיים ועד ראיונות אישיים והשמת העובד המתאים לתפקיד.

פעמים רבות כדאי לבצע את תהליך הגיוס וההשמה מתוך הארגון שלכם, כלומר On site, וכאשר אתם פונים לחברות המציעות פתרונות מיקור חוץ להשמת עובדים חשוב לבחון האם השירות הזה קיים ובאיזה פורמט.

מתי כדאי לגייס עובדים בעזרת מיקור חוץ?

תהליך של גיוס והשמה בעזרת מיקור חוץ הוא קלאסי בעבור עסקים קטנים שאין להם מחלקת משאבי אנוש, וכמובן בעבור עסקים חדשים הנמצאים בצמיחה, למשל כמו חברות סטארט-אפ. שגיב פתרונות יודעים לתת את המענה המתאים לכל אחד מסוגי העסקים הללו, כאשר גם עסקים וארגונים גדולים יכולים ליהנות מהערך המוסף הכרוך בשיטה הזו. ישנם הרבה עסקים וארגונים גדולים אשר זקוקים לגיוס עובדים רבים בעבור פרויקטים ספציפיים, או כדי להיערך לעונה במהלכה יש עלייה משמעותית בביקוש. במקרים כאלו מיקור חוץ יכול לתת מענה מדויק ולעבות את מערך משאבי האנוש, כך שיוכל להמשיך ולתת את השירות השוטף והדאגה למערך העובדים הקבוע של החברה.

מיקור חוץ למעשה מספק לעסק שלכם פתרון גמיש שמתאים את עצמו באופן מדויק לאופי ולצרכים הספציפיים של הארגון, כך שתוכלו להפנות את המשאבים שלכם בצורה מאוד ממוקדת. זהו יתרון עצום במיוחד בעבוד עסקים קטנים ועסקים אשר נמצאים בשלבי הקמה.

בין לקוחותינו

משרד שגיב פתרונות בע"מ

כתובת: רחוב לשם 1 קריית גת 8202400
          Lesem 1 Kiryat Gatt 8202400 ISRAEL
טלפון: 1-800-600-800
נייד: 972-54-6008008+
דוא"ל: hv@sagivg.com
          sagiv@sagivg.com

משרדים ברחבי העולם

הישארו מעודכנים

הישארו מעודכנים

עיצוב גרפי: meytalx.com / בניית אתר:

עיצוב גרפי: meytalx.com / בניית אתר:

דילוג לתוכן