באילו תחומים מומלץ להיעזר במיקור חוץ?

ניהול רכש

אחרי שכבר הבנתם שמיקור חוץ הוא שינוי חיים עסקי משמעותי ואחרי שכבר נוכחתם לגלות שיותר ויותר חברות במשק בוחרות להעביר שירותים מסוימים שלהם לטיפול במיקור חוץ – כעת נשאלת השאלה: אילו שירותים כלולים תחת מיקור חוץ? מה באמת תוכלו לקבל ממנו ואיך זה עובד בפועל? המומחים של שגיב פתרונות עם כל מה שאתם צריכים לדעת על התחומים השונים בהם מומלץ להיעזר במיקור חוץ.

רכש וניהול מלאי

ניהול מלאי נראה כפעילות המתרחשת מאחורי הקלעים, בצדדים הפחות זוהרים של הפעילות העסקית השוטפת – אין בו את הדינמיות של פעילות המכירות, את הקסם של השיווק או את החדשנות של הדיגיטל – אבל הוא יש לו השפעה כלכלית ותפעולית ניכרת וישירה על כל אלו, ועל עוד רבים אחרים. ניהול רכש ומלאי נכונים עושים את כל ההבדל בין פעילות עסקית שגויה לבין פעילות נכונה שיש לה נגיעה ישירה על הביצועים העסקיים והכספיים בארגון.

המלאי שאתם רוכשים לארגון עולה כסף – המשאבים הכספיים הללו נוגעים בהחזקת המלאי, ניהולו, העברתו הלאה וכדומה. ברגע שניהול המלאי בעסק לא יעיל, אתם שואבים משאבים כספיים יקרים מהארגון ולא זו בלבד – אלא גם פוגעים בתפעול התקין שלו. הניהול התקין כולל את שלושת הפרמטרים הללו, אך גם נושאים מורכבים יותר שלא נוגעים להליך השוטף של אחזקת המלאי, כמו בחירת הספקים הטובים ביותר, מציאת הסחורה הטובה ביותר, בחירת אנשי צוות איכותיים ועוד. 

כשאתם בוחרים לעשות שימוש ברכש ומלאי במיקור חוץ, אתם מייעלים לעין ערוך את תפעול העסק שלכם. מרגע בו בחרתם כך, חברת מיקור החוץ תדאג לבצע עבורכם פעילויות רכש מקומי וגלובלי, החל משלב הדרישה למוצר ועד לאספקתו המלאה. באופן זה, שרשרת האספקה וזמניה יתקצרו משמעותית, אתם תחסכו בעלויות העסקה יקרות של מנהלי רכש ותייעלו באופן משמעותי את פעילות העסק כולה.

משאבי אנוש

היום אין עסק שלא יודע זאת – המשאב האנושי בארגון הוא אחד המשפיעים הגדולים והמשמעותיים ביותר על תפעול העסק הכולל. כשאתם בוחרים אנשי צוות איכותיים, לויאליים לארגון ולערכיו ומרכיבים צוות עובדים מלוכד וטוב – אתם מצעידים את הארגון שלכם קדימה. פתאום תראו כיצד תהליכים קורים כמעט מאליהם וכיצד מספיק אדם אחד טוב ובעל השפעה כדי "לשדרג" את העסק כולו.

עם זאת, לא לכל עסק יש את הזמן והיכולת לטפל במרכיב האנושי שבעסק – וזה לגמרי בסדר, כי בדיוק כאן נכנס לתמונה מיקור חוץ משאבי אנוש. כשאתם בוחרים מיקור חוץ לייעול תהליכי המשאב האנושי בחברה שלכם, אתם בוחרים לשפר את תהליך גיוס העובדים באופן דרמטי. חברת מיקור החוץ אחראית על תהליכי איתור העובדים, סינון המועמדים המוכשרים ביותר ואף ליווי המועמד והחברה בתהליך הקליטה.

לוגיסטיקה במודל Outsourcing

המציאות העסקית בה אנו פועלים מחייבת אותנו לתפעל מערכות לוגיסטיות שונות – וכדי לעשות זאת כמו שצריך, לא מעט עסקים מגלים שהדבר מושך אותם מטיפול בליבת העסק שלהם. מיקור חוץ לוגיסטי כאן כדי לפתור זאת, בכך שהוא מציע מערך לוגיסטיקה חכם, יעיל וממוקד – החל מניהול ובקרת מלאי, דרך ניהול מחסנים, תהליכי הייבוא והייצוא בחברה, שינוע, הובלה ושלל פתרונות נוספים המותאמים אישית לעסק שלכם.

בין לקוחותינו

משרד שגיב פתרונות בע"מ

כתובת: רחוב לשם 1 קריית גת 8202400
          Lesem 1 Kiryat Gatt 8202400 ISRAEL
טלפון: 1-800-600-800
נייד: 972-54-6008008+
דוא"ל: hv@sagivg.com
          sagiv@sagivg.com

משרדים ברחבי העולם

הישארו מעודכנים

הישארו מעודכנים

עיצוב גרפי: meytalx.com / בניית אתר:

עיצוב גרפי: meytalx.com / בניית אתר:

דילוג לתוכן