למה אתם צריכים מנהל לוגיסטיקה ורכש?

ניהול רכש

אי אפשר לנהל עסק בלי לתת מענה לתחום הלוגיסטיקה והרכש, זהו הבסיס והתמיכה עבור הפעילות השוטפת של כל שאר המחלקות. בעסקים או משרדים קטנים אפשר לחלק את המשימות בין העובדים השונים, אך ככל שהעסק גדל וככל שהעבודה הופכת להיות יותר מורכבת – כך גדל גם הצורך במנהל לוגיסטיקה ורכש, בין אם בהעסקה ישירה או דרך מיקור חוץ.

לגרום לדברים לעבוד

המטרה המרכזית של מחלקת הלוגיסטיקה היא להיות בקשר רצוף ושוטף עם כל אחת מהמחלקות השונות של העסק, להבין לעומק את הצורך של כל מחלקה ולמצוא את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. החל מרכישה של ציוד משרדי בסיסי כמו עטים וחבילות נייר, דרך מערכות מחשוב ושרתים, כלי עבודה ומכשור כבד, וכמובן מענה שוטף לצורך של אחסון, שינוע והובלה בתוך העסק, בין סניפים שונים שלו, אל הלקוחות וכך הלאה. הניסיון רב השנים של שגיב פתרונות לימד אותנו שההגדרה המדויקת של מנהל הלוגיסטיקה משתנה בהתאם לעסק ולאופי הייחודי שלו. החוכמה היא ללמוד את העסק ולהבין מה הוא צריך, ומכאן גם נובע הקושי האדיר בגיוס של מנהלי לוגיסטיקה מתאימים.

התפקיד שיחסוך לכם כסף

רבים טועים לחשוב שתפקיד הרכש הוא תפקיד קל שכל אדם יכול לבצע, פשוט להרים טלפון או לשלוח אימייל לספק ולרכוש כך וכך ציוד או שירותים. אך האמת מורכבת הרבה יותר. ניהול יעיל ומקצועי של הרכש כולל הכרת השוק והספקים השונים, השוואה בין הצעות המחיר ובין האיכויות השונות של המוצרים, פרסום מכרזים, אך מעל הכול – ניהול חכם של מועד הרכישות והמלאי. אחסון של ציוד מיותר עולה לכם כסף, גם בעבור שטח האחסון ופעמים רבות גם בתפוגה וקלקול של המוצרים שנמצאים במלאי. ומנגד, מחסור במלאי יכול לפגוע בתפוקה באופן משמעותי. בין אם תבחרו להעסיק מנהל רכש מתוך החברה או בעזרת שירותים של מיקור חוץ, איש המקצוע המתאים יכניס כל כך הרבה סדר והיגיון.

לייעל את הקשר עם הלקוחות

כל עסק יצרני יודע עד כמה חשוב לספק את המוצרים ללקוחות בזמן, בצורה יעילה ומדויקת. הדאגה לאריזת המוצרים והובלתם היא רק אחד מהתפקידים של מנהל הלוגיסטיקה, וגם כאן איש מקצוע יחסוך הרבה כאב ראש ובזבוז של זמן וכסף. אך יותר מהכול – זהו חלק מהשירות האיכותי שתוכלו לספק ללקוחות שלכם. במסגרת השירות של שגיב פתרונות אנו בודקים מהם הצרכים הספציפיים של העסק, ופעמים רבות זה אחד מהצרכים הכי דחופים שעולים.

 

למה כל כך קשה לגייס מנהל לוגיסטיקה ורכש?

למרות החשיבות העצומה של לוגיסטיקה ורכש, התחום הזה נותר פרוץ כמעט לחלוטין הן מבחינת הגדרת התפקיד והן מבחינת מקומות הלימוד וההכשרה. הצורך הגדול שקיים במשק הוביל את שגיב פתרונות לספק שירותים שונים בתחום הלוגיסטיקה, כאשר אחת האפשרויות הפופולריות היא באמצעות שירותי מיקור חוץ , פתרון גמיש שניתן להתאים לאופי של העסק שלכם.

 

בין לקוחותינו

משרד שגיב פתרונות בע"מ

כתובת: רחוב לשם 1 קריית גת 8202400
          Lesem 1 Kiryat Gatt 8202400 ISRAEL
טלפון: 1-800-600-800
נייד: 972-54-6008008+
דוא"ל: hv@sagivg.com
          sagiv@sagivg.com

משרדים ברחבי העולם

הישארו מעודכנים

הישארו מעודכנים

עיצוב גרפי: meytalx.com / בניית אתר:

עיצוב גרפי: meytalx.com / בניית אתר:

דילוג לתוכן