מה אנחנו עושים

קודם כל חוסכים לכם כסף! אנו מביאים ניסיון עשיר במגוון פתרונות במיקור חוץ. אנחנו נפנה מכם את כל הנטל הכרוך בהתעסקויות עם ספקים וחברות צד שלישי ובכך תוכלו להתעסק בתחומי הליבה של חברתכם ולהגדיל את ההכנסות. תיהנו מהניסיון העשיר שלנו בתחום, נחסוך לכם זמן יקר של מרדף אינסופי מול ספקים ועיכובי אספקות. לקוחותינו נהנים מהקשרים שלנו עם מיטב הספקים בארץ ובעולם, מהשירות האישי, מהזמינות הגבוהה, מהיצירתיות במגוון פתרונות רחב. ובעיקר מרוויחים בגדול את זמנם בחזרה.

השאיפה שלנו

להמשיך לצמוח ולהתרחב יד ביד עם קהל לקוחותינו, תוך שמירה על רמת שביעות רצון מקסימלית. להמשיך ליצור ולייצר שוק תחרותי לספקים שלנו, תוך שמירה על האינטרס המשותף. מעל הכול עומדת השאיפה שלנו להמשיך ולעבוד בכל העוצמה עבורכם ולתת לכם את השירות הכי יעיל, מהיר, באיכות הגבוהה ביותר!

מי אנחנו

חגי וקנין בעלים ומייסד החברה. בעל ניסיון בתחום של למעלה מ 18 שנה, אשר הקים את החברה ב 10 אצבעותיו ומחויב לעשייה יומיומית ולשירות יוצא דופן בכל זמן נתון. חגי שם בראש ובראשונה את שביעות רצון לקוחות החברה ומשקיע המון משאבים בהתייעלות. מטה החברה ממוקם בלב תעשיית ההייטק המתפתחת בקריית גת. בחברתנו ישנו הון אנושי יוצא דופן אשר מתאים את עצמו בצורה מושלמת לדרישות לקוחותינו.