מיקור חוץ במשאבי אנוש והשמה

גיוס והשמה

היום כבר כולם יודעים – עסק טוב, מצליח ואיכותי תלוי באיכות ההון האנושי העומד לרשותו. צוות העובדים שאנו מחזיקים בחברה אחראי על הצלחתה לא פחות מאשר המותג שאנו מייצרים, ומספיק עובד אחד איכותי, חדור מוטיבציה ומוכשר כדי להצעיד את החברה קדימה. חברות, בעלי עסקים וארגונים מבינים את זה ועושים הכל כדי להרכיב נבחרת מנצחת – אך לא תמיד הם יודעים כיצד לעשות זאת, או שלא תמיד להם זמן לעשות זאת. כאן בדיוק נכנס לתמונה מיקור חוץ משאבי אנוש. איך זה עובד? מה השירות כולל והאם זה משתלם לכם? המומחים של שגיב פתרונות מסייעים לכם להבין.

מהו מיקור חוץ?

מיקור חוץ הוא המונח הכללי לתיאור הוצאת הפעילות העסקית והניהולית מידי העסק אל ידיים חיצוניות – מקצועיות. חברות מיקור חוץ הן חברות מקצועיות המתמחות בתחומים שונים ותפקידן הוא לתפקד ממש כמו הארגון ולשמש מעין זרוע שלו בתחום ההתמחות. על אף שלא מעט עסקים חוששים בתחילה מהמהלך הדרמטי ולא יודעים האם כדאי לשמור את הנתונים העסקיים שלהם קרוב אליהם – אך ברגע שהם עושים זאת, הם מבינים כמה אחריות הייתה להם קודם, וכמה פשוט להם לאחר המהלך.

מיקור חוץ במשאבי אנוש והשמה

בדומה לתחומים נוספים, כגון רכש, לוגיסטיקה ועוד, גם בתחום משאבי האנוש פועלות חברות מיקור חוץ – בהצלחה רבה. תפקידם של אנשי מיקור החוץ הם לספק השלמה בתחום זה, לשפר ולייעל את תהליך גיוס העובדים וניהול משאבי האנוש – מבלי להעסיק ישירות מגייסים ואנשי משאבי אנוש. התהליך הופך פשוט להפליא ויעיל עד מאוד כשבוחרים להעביר את משאבי האנוש למיקור חוץ. 

מה התהליך כולל?

מיקור חוץ בתחום משאבי אנוש כולל את כל הנדבכים הקשורים לתהליך הגיוס מתחילתו ועד סופו, החל מאיפיון המשרה והבנה מה מתאים לארגון – הן מבחינת המשרה עצמה והן מבחינת האופי הארגוני של החברה, אופי עובדיה וכדומה, דרך פרסום המשרה במדיות השונות ולאחר מכן – תהליך המיקוד, הסינון וליקוט העובדים המתאימים ביותר בהתאם לפרמטרים שנקבעו. 

אך תפקידיה של חברת מיקור חוץ במשאבי אנוש לא מסתיים כאן, הוא ממשיך גם לאחר קליטתו המוצלחת של העובד, על מנת לוודא שהעובד משתלב היטב בעבודה החדשה וכי הממונים מרוצים ממנו. התהליך כולו מתבצע תוך בקרת איכות באופן שוטף והבנה מה עובד יותר, מה פחות וכיצד ניתן לייעל את התהליכים – בכל עת.

העסקת עובדים On Site

אפשרות נוספת היא להעסיק גורמי מיקור חוץ בתחום משאבי האנוש, אך לקחת את התהליך צעד אחד קדימה ולבצע את התהליך כולו מתוך כתלי הארגון. באופן זה אתם מבטיחים ייעול מקסימלי של תהליך החיפוש והקליטה, כשכל הדאטה שלכם, איתור העובדים וליווי התהליך נעשה מתוך הארגון עצמו – ולא חיצוני. החברה לא מתחייבת להעסקה ישירה, כמובן, של מומחי מיקור החוץ, אך מנגד נהנית מכל היתרונות של מומחה האחראי על כל הפן של משאבי האנוש, מתוך כתלי החברה.

בין לקוחותינו

משרד שגיב פתרונות בע"מ

כתובת: רחוב לשם 1 קריית גת 8202400
          Lesem 1 Kiryat Gatt 8202400 ISRAEL
טלפון: 1-800-600-800
נייד: 972-54-6008008+
דוא"ל: hv@sagivg.com
          sagiv@sagivg.com

משרדים ברחבי העולם

הישארו מעודכנים

הישארו מעודכנים

עיצוב גרפי: meytalx.com / בניית אתר:

עיצוב גרפי: meytalx.com / בניית אתר:

דילוג לתוכן