אל תאטו את קצב התפתחות העסק שלכם בבזבוז זמן על המשימות הלא נכונות אשר מסיטות אתכם מהמסלול הנכון להצלחה. אנחנו בשגיב פתרונות מיקור חוץ שמים אתכם במרכז ומספקים לכם שירותים עסקיים מגוונים ומוכחים המאפשרים לכם להתמקד בליבת הפעילות העסקית שלכם, לחסוך כסף ומשאבים ולנהל את העסק חכם יותר. אם גם אתם מחפשים להשיג יתרון תחרותי בשוק המקומי או הגלובלי ורוצים לעשות את מה שאתם והצוות שלכם טובים בו ומתמחים בו – פתרונות מיקור חוץ מותאמים אישית הם המרכיב החיוני והחסר במתכון שלכם להצלחה. עם שגיב פתרונות אתם מקבלים שירותי מיקור חוץ יעילים, מתקדמים, חכמים, חסכוניים ומקיפים אשר שומרים על האינטרסים שלכם תוך שיפור פיננסי והקטנת הסיכון העסקי.

מומחים בשירותי מיקור חוץ המוכוונים להצלחה העסקית שלכם!

פתרונות מיקור חוץ אינם מהווים רק אמצעי קצר טווח להשגת חיסכון בעלויות, מדובר על תפיסה עסקית מקיפה ומוכחת אשר הינה אופטימאלית עבור עסקים קטנים ובינוניים כדי לייצר הצלחה, מיקוד עסקי וניהולי וחיסכון בהוצאות מיותרות שלא משיגות תוצאות רצויות. השימוש בפתרונות עסקיים מותאמים אישית במודל של אאוטסורסינג מספק שיפור ניכר בטווח הקצר אך גם הארוך – יתרונות בהתייעלות תפעולית, ניהולית ופיננסית יחד עם שיפור תוצאות בר קיימא ברמה העסקית והכספית. אנחנו בשגיב פתרונות לא מאמינים בפתרונות "פלסטר" או פתרונות כלליים המיושמים על כל סוג עסק ואופרציה כלכלית, אנו מאמינים בפתרונות מותאמים אישית ותהליך השם אתכם ואת האינטרסים שלכם במרכז – כי האינטרסים שלכם הם האינטרסים שלנו! ההצלחה העסקית שלכם היא ההצלחה העסקית שלנו!

מה זה מיקור חוץ (אאוטסורסינג)?

מיקור חוץ – נקרא גם אאוטסורסינג (Outsourcing) – הוא המונח הכללי לטכניקה העסקית-ניהולית של הוצאת פעילויות ניהוליות ועסקיות שונות מביצוע עצמי של העסק או החברה והעברתם למודל פעילות שבמסגרתו גוף חיצוני ומתמחה מבצע משימות אלו. למרות הנטייה הטבעית של רבים מאיתנו בתפקידי ניהול לשמור את ה"קלפים קרובים לחזה" ולהותיר תחת אחריותנו הישירה יותר מדי תחומי אחריות ותפעול, תתפלאו כמה פעילויות אפשר להוציא למיקור חוץ. ובכך להשיג שיפור בכל פרמטר.

המגזר העסקי הרחב, בישראל ובעולם, הולך ומבין עד כמה פתרונות אאוטסורסינג הם יעילים וחכמים ועד כמה שירותים חיצוניים אלו לא רק שמחזירים את ההשקעה במהירות אלא שהם מביאים לשיפור ניכר בתוצאות כספיות ותפעוליות וכך הלכה למעשה גם חוסכים כסף ישירות וגם תורמים להגדלת שורת ההכנסות בכך שהם מאפשרים למנהלים ועובדים להתרכז בליבת הפעילות של העסק.

שירותי מיקור חוץ מהווים פיתרון נבחר וצומח בקרב כל סוגי העסקים המגוון בישראל ובעולם – מעסקים קטנים מאוד ועד תאגידים בינלאומיים ענקיים, ממיקור חוץ הייטק ועד בחירה במודל של אאוטסורסינג בחברות תעשייתיות מסורתיות, מהוצאה החוצה של שירותים טכנולוגיים מתקדמים ועד העברת ביצוע פעילויות ניהוליות קלאסיות ובלתי טכנולוגיות לגורם חיצוני המתמחה בכך.

בהקשר ליישום פתרונות מיקור חוץ, ניתן לחשוב על כך בהקשר של פעולות שכביכול מובן מאליו שכמעט כל עסק בוחר לשלם לגורם חיצוני שיבצע אותן עבורו. כמו שאתם משלמים למשרד רו"ח להכין עבורכם את הדיווחים התקופתיים והשנתיים לרשות המיסים או לחברת קידום אתרים שתקדם את האתר שלכם בגוגל וברחבי האינטרנט, כך זה רק הגיוני שספק חיצוני יבצע עבורכם פעולות כמו ניהול תהליכי רכש, ביצוע תהליכי השמה וגיוס עובדים או לוגיסטיקה עסקית.

כאשר אתם בוחרים את הבחירה הנכונה להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים והמגוונים של חברת שגיב פתרונות אתם מקבלים בפועל הרבה מעבר ל"רק" שירות אאוטסורסינג. איתנו אתם  מקבלים גם ייעוץ ותמיכה בנקודות החשובות וברגעי המשבר, תאם מקבלים יחס אישי אמיתי ומחויבות בלתי מתפשרת לספק לכם את הפתרונות הטובים ביותר ולדאוג לאינטרסים שלכם בכל עת.

פתרונות מיקור חוץ עיקריים עם שגיב פתרונות​

בחברת שגיב אנו עובדים עם לקוחות מכלל אזורי הפעילות במשק הישראלי: מפעלי תעשייה, חברות יצרניות, חברות לוגיסטיקה וכמו כן יש לנו לקוחות רבים מתחומי ההייטק והתעשיות עתירות הידע -כולל חברות בינלאומיות ענקיות עם פעילות בישראל כמו אינטל, HP ורבות אחרות. חברות הייטק וטכנולוגיה מאופיינות בניהול מודרני, דינמי ומבוסס ביצועים – לכן כאשר חברות אלו בוחרות שוב ושוב בשירות של שגיב פתרונות אאוטסורסינג חכמים זוהי תעודת כבוד עבורנו וכזו אשר מעידה על יכולות וחוזקות החברה בתחומי פעילותה.

אנו מציעים פתרונות מיקור חוץ בשלושה תחומי פעילות עיקריים וכמו כן יודעים להתאים את עצמנו ולספק לכם את סל השירותים המדויק והאיכותי ביותר אשר יספק לכם מענה אופטימאלי לצרכים ולדרישות.

רכש במיקור חוץ

פעילות הרכש היא נדבך קריטי בניהול עסקי יעיל וחכם אשר נותן מענה לצרכים הדינמיים הקיימים כיום בשווקים המקומיים והגלובאליים. חברת שגיב פתרונות מבצעת עבור לקוחותיה פעילויות רכש מקומי וגלובאלי משלב הדרישה ועד לאספקה מלאה ובטוחה של הציוד. מיקור חוץ של רכש מאפשר ייעול משמעותי, קיצור לוחות זמנים של שרשרת האספקה בעסק שלכם וחיסכון בעלויות העסקה של מנהלי רכש. אנו מספקים שירותי אאוטסורסינג לרכש תוך התאמה אישית מלאה וניתוח עומק של מבנה הרכש המדויק עבורכם.

לוגיסטיקה במודל אאוטסורסינג

במציאות העסקית בה אתם פועלים, ללוגיסטיקה חכמה, יעילה וכזו אשר עושה שימוש מדויק במשאבים יש חשיבות אדירה להצלחה עסקית. אנחנו מבצעים עבורכם ניהול ותפעול מכלול פעילויות הלוגיסטיקה ומאפשרים לכם להתמקד בליבת העסקים שלכם – פיתוח, מכירות, שיווק וכדומה. עם שגיב תוכלו ליהנות מפתרונות מיקור חוץ לוגיסטיים כגון ניהול ובקרת מלאי, ניהול מחסנים, תהליכי ייבוא וייצוא, שינוע והובלה ועוד מגוון פתרונות ושירותים מותאמים אישית.

מיקור חוץ משאבי אנוש והשמה

היום אפילו בחברות הייטק גדולות מבינים במסגרת מיקור חוץ הייטק בהחלט כדאי ומשתלם כלכלית ותפעולית להעביר גם את תחום משאבי האנוש וההשמה לספק חיצוני. אנו מציעים לכם לייעל ולשפר את כל תהליך גיוס העובדים וניהול משאבי האנוש, מבלי להעסיק ישירות אנשי מש"א. שגיב פתרונות מנהלת ומבצעת עבורכם – בשקיפות מלאה כמובן – תהליכי איתור עובדים, כולל ביצוע מהלכי גיוס והשמה On-Site, ניהול כל תהליך האיתור והגיוס של הון אנושי מעולה, אאוטסורסינג של ניהול ההון האנושי בחברה ועוד מגוון של שירותי משאבי אנוש מקצועיים ומותאמים אישית.

חיסכון כספי דרך מיקור חוץ – זו לא קלישאה זו מציאות!

נכון, שימוש במודל של פתרונות מיקור חוץ בעסק שלכם עולה כסף, בין אם בתשלום חד פעמי עבור שירות מסוים ובין אם בריטיינר חודשי עבור שירותים מקיפים ושוטפים יותר. אך למרות זאת, כיום כבר ברור שבחירה במודל עבודה זה לא רק כדי לחסוך לכם כסף בטווח המיידי אלא משפר את השורה התחתונה עבור העסק שלכם. זוהי אינה קלישאת מכירות או פנטזיה אלא מציאות ברורה ומוכחת הקיימת בשלל חברות הבוחרות לעבוד איתנו בשגיב פתרונות.

הוצאת פעילויות עסקיות וניהוליות מסוימות מהעסק עצמו והעברתן לאחריות גורם חיצוני המתמחה בכך מייעלת תהליכים, מקצרת לוחות זמנים ומספקת תוצאות טובות יותר. זה נכון בעיקר כאשר חברות מטילות משימות רבות ולאו דווקא רלוונטיות על מנהלים ועובדים שליבת פעילותם אחרת, אך זה גם נכון בהשוואה לעבודה עם מחלקות ייעודיות לנושאים אלו – למשל רכש, לוגיסטיקה ומשאבי אנוש. אלו ההתייעלות והמקצועיות שהסברנו לגביהן אשר מספקות את החיסכון המיידי בעלויות.

חיסכון בהוצאות יחד עם מתן אפשרות לעובדי ומנהלי החברה שלכם להתייעל ולהתמקד בליבת הפעילות העסקית שלהם, משיג על פי רוב שיפור בשורה התחתונה – קרי, גם דרך גידול במכירות וגם קיטון בהוצאות התפעוליות.

אנו ב-"שגיב פתרונות אאוטסורסינג חכמים" בטוחים במיוחד ביכולות של הצוות המנצח שלנו ומקפידים גם כל הזמן להמשיך להשתפר, להתעדכן ולגוון את היצע השירותים שלנו – לכן אנו בטוחים שנוכל לנהל ולבצע את המשימות שאתם זקוקים להן ביתר יעילות ובעלויות נמוכות יותר לעומת עובדים ישירים שלכם.

מספקים את הצרכים שלכם עם חיוך ומקצועיות בלתי מתפשרת

ברוחו ולפי תפישת העולם של מייסד ומנהל חברת שגיב פתרונות אאוטסורסינג חכמים – חגי וקנין – כל צוות החברה פועל באדיבות וסבלנות אין קץ, מתוך ראיית הטוב וקבלת אתגרים ברצון רב ועם מחויבות לספק לכם את התוצאות הטובות ביותר. אצלנו אין תקרות זכוכית ובהחלט אין משהו שהוא לא אפשרי או קשה מדי, אנחנו תמיד מוצאים את הדרך לבצע עבורכם את המשימות ולספק מעשית את פילוסופיית השירות שלנו השמה דגש על "יש" ועל "אפשר" ומתעלמת מה"אין" או ה"אי אפשר".

חברת שגיב פתרונות נמצאת בפארק התעשייה המתקדם והחדש בקריית גת, סמוך למרכזים חשובים של חברות הייטק גלובאליות. אך אנו מספקים שירותי אאוטסורסינג ללקוחות מכל רחבי ישראל, לקוחות הפועלים בלעדית מול השוק המקומי בישראל ולקוחות עם פעילויות עסקיות, לוגיסטיות ובתחום הרכש גם בחו"ל. לצד הצוות המנצח והמקצועי שלנו, אנו מספקים לכם פתרונות מיקור חוץ מעולים גם דרך שיתופי פעולה עם ספקים נבחרים ומובילים – למשל בתחומי ההובלה והשינוע, תהליכי ייבוא-ייצוא, פלטפורמות השמה ומשאבי אנוש מתקדמות וכיוצא באלו עם שלל דוגמאות.

אם אתם כבר ותיקים בעבודה במודל ה-Outsourcing  ומחפשים ספק למשימות פרטניות או פשוט ספק מיקור חוץ  טוב יותר – שגיב פתרונות היא הבחירה החכמה ביותר! גם אם זו הפעם הראשונה שאתם מתעניינים בהוצאת חלק מהפעילויות הניהוליות שלכם לספק מקצועי חיצוני, אנחנו בשגיב פתרונות כאן עבורכם ונשמח לספק שירות מדויק, מעולה ושמספק לכם תוצאות ברורות ומהירות. מובילים בתחומי פעילותנו, מסורים עבורכם,  מוכנים לכל אתגר ותומכים בכם לאורך כל הדרך עד ההצלחה וגם אחריה.

המומחיות והתוצאות שלנו מהוות את הכלים השיווקיים הטובים ביותר שלנו, אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת לקוחות שגיב פתרונות מיקור חוץ. התקשרו היום לקביעת פגישת יעוץ ותחילת שיתוף פעולה מנצח!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print