סגירת הסכמים עם ספקי חוץ – חשוב להשתמש בייעוץ למיקור חוץ

ניהול רכש

גם אם המותג שלכם מצוין, גם אם מלאכת השיווק שלכם מעולה וגם אם אתם הכי טובים בתחומכם ללא כל תחרות – אתם וודאי כבר יודעים שאחד האספקטים החשובים ביותר בניהול העסק טמון ב"מאחורי הקלעים" שלו, או במילים אחרות: באופי העבודה שלכם עם ספקים חיצוניים. כשזה מגיע לספקים שאינם חלק משורות הארגון, השליטה שלכם נפגמת. לרוב הבעיה עשויה להתחיל כבר בשלב המשא ומתן וסגירת ההסכמים עם הספק הרלוונטי – אך כיצד תדעו שאתם ממטבים את אופי ההתקשרות ביניהם ודואגים שהיא "תעבוד" בשבילכם הכי טוב? בדיוק לשם כך קיימות חברות ייעוץ למיקור חוץ. למה זה חשוב ואיך זה יכול לתרום לכם? המומחים של שגיב פתרונות בע"מ עם כל מה שאתם צריכים לדעת.

לפני הכל: על החשיבות של ספקים איכותיים

ספקים טובים ואיכותיים הם אחד המשפיעים החשובים על הצלחת העסק. הם שווים הון – כזה שאי אפשר באמת לכמת במספרים, ולכן חשוב לשמור עליהם מכל משמר. כשיש לנו ספקים נאמנים, אנחנו נהנים משקט נפשי, יש לנו ביטחון גדול יותר במוצר שלנו, בזמן האספקה, באיכות ובשליטה הכללית שלנו בעסק – ועל הדברים האלה קמים ונופלים עסקים.

3 סיבות טובות לנהל הסכמים במיקור חוץ

 

  • תקשורת מקצועית

 

אתם עומדים מצידו האחד של המתרס והספק עומד מצידו השני – לכל אחד יש את האינטרסים שלו, כל אחד מגיע מעולם אחר, צורת עבודה שונה ולא תמיד הדברים עולים בקנה אחד. צוות המתמחה בניהול הסכמים מצויד ביכולות גבוהות במיוחד בתחום התקשורת, ניהול מו"מ וכינון מערכת יחסים מקצועית ונכונה. לכל איש בצוות יש את הטכניקות והכלים הנדרשים כדי להוביל את המשא והמתן לתוצאות הטובות ביותר עבורכם – מה שיוביל לסדר ותועלת בארגון לאורך זמן.

 

  • סדר ארוך טווח עבורכם

 

בשלבי ניהול המשא ומתן, לפני שמגיעים לחוזה עצמו, חשוב מאוד להגדיר את כל הנקודות והאספקטים החשובים של אופי ההתקשרות ביניכם לבין הספק, בהתאם לסוג הספק והדרישות שלכם ממנו – מחיר הקנייה, איכות הסחורה, זמני אספקה, זמני תשלום ונקודות נוספות. זהו שלב קריטי וחשוב מאוד בהתקשרות כולה, ואם תכוננו משלב המו"מ סדר ודרישות המתאימות לעסק שלכם – תוכלו ליהנות מאיכות חיים עסקית מיטבית ומסדר ארוך טווח עבורכם. לעתים אנחנו יודעים כיצד לנהל עסק באופן מושלם, אך "נופלים" במקומות של ניהול הסכמים וספקים. מיקור חוץ יסייע לכם להסיר אחריות לחלוטין מהאספקט הניהולי הזה ולהיות בטוחים שיש לכם נציג שדואג לאינטרסים שלכם במלואם.

 

  • חסכון עצום במשאבים

 

לאחר שלב בחירת הספקים הנכונים ביותר עבורכם וניהול המו"מ איתם – הגיע שלב חתימת החוזה, וגם כאן – חשוב מאוד לעשות זאת בזהירות הראויה. לא משנה באיזה תחום אתם עוסקים, שירותי מיקור חוץ יכולים לעשות את כל ההבדל. מיקור חוץ הייטק, בתחום הקמעונאות, עריכת דין ואינספור תחומים נוספים לוקח את שלב החוזה, מפרק אותו לגורמים ומסייע לכם לכונן התקשרות מיטבית הכוללת את החובות והזכויות של שני הצדדים. כך אתם יכולים להתפנות לפעילות הליבה של החברה שלכם ולחסוך משאבים כספיים ומשאבי זמן יקרי ערך!

בין לקוחותינו

משרד שגיב פתרונות בע"מ

כתובת: רחוב לשם 1 קריית גת 8202400
          Lesem 1 Kiryat Gatt 8202400 ISRAEL
טלפון: 1-800-600-800
נייד: 972-54-6008008+
דוא"ל: hv@sagivg.com
          sagiv@sagivg.com

משרדים ברחבי העולם

הישארו מעודכנים

הישארו מעודכנים

עיצוב גרפי: meytalx.com / בניית אתר:

עיצוב גרפי: meytalx.com / בניית אתר:

דילוג לתוכן