רכש חיצוני לעשות את זה נכון – כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

ניהול רכש

כשזה מגיע לעסקים, הערכים החשובים ביותר לרובנו הם חיסכון, הוזלה, הצלחה, ויתרון על פני המתחרים. הדרך העיקרית לממש ערכים אלו בשוק גלובלי רב תנודות כמו זה שאנו חלק ממנו במאה ה-21, היא להתקשר עם גורמים עסקיים המציעים פתרונות במיקור חוץ עבור רכש חיצוני, לוגיסטיקה ועוד.

אך כיצד לעשות את זה נכון?

"האתגר הגדול ביותר שעמד בפניי היה להגיע לחיסכון בנגרייה שבבעלותי", מספר רומן, בן 65 מאשקלון. "כשעליתי לארץ מרוסיה לאחר נפילת הגוש הסובייטי, רציתי להמשיך לעסוק בענף שאבי וסבי עסקו בו – ייצור מטבחים, ארונות ודברי עץ. אך ההוזלה ביוקר המחיה שהקומוניזם הביא לרוסיה הייתה שונה עד מאוד מהמציאות הישראלית. ואז התחלתי לחשוב – איך להפוך את החולשה שלי ליתרון, ולהגיע להצלחה עסקית ויחד עם זאת לשמור קצת כסף בצד?"

מה שרומן הבין, כמו רבים אחרים הוא, שהדרך להגיע לחיסכון בעסק היא הוזלה של העלויות הכרוכות בהנעתו השוטפת, מה שיעניק לעסק יתרון על פני יריבים עסקיים ויסלול בפניו את הדרך להצלחה. וכמו רבים אחרים, רומן עשה זאת דרך רכש חיצוני, ולוגיסטיקה במיקור חוץ.

"ברוסיה לא ידעתי שיש דבר כזה, רכש חיצוני" צוחק רומן וחושף גומת חן חיננית , שמשווה לו מראה חלוצי מן המאה שעברה. "אבל הבת שלי אמרה לי – אבא, בלי רכש חיצוני איך תגיע להצלחה עסקית? היא הייתה אז בת חמש וחצי, ולקחתי לה את הדובי ואמרתי – אבל סוניה, איך עושים את זה? היא לא ענתה. ואז התעוררתי. אבל את השיעור שהחלום המופלא הזה לימד אותי לקחתי לכל החיים."

 

בין לקוחותינו

משרד שגיב פתרונות בע"מ

כתובת: רחוב לשם 1 קריית גת 8202400
          Lesem 1 Kiryat Gatt 8202400 ISRAEL
טלפון: 1-800-600-800
נייד: 972-54-6008008+
דוא"ל: hv@sagivg.com
          sagiv@sagivg.com

משרדים ברחבי העולם

הישארו מעודכנים

הישארו מעודכנים

עיצוב גרפי: meytalx.com / בניית אתר:

עיצוב גרפי: meytalx.com / בניית אתר:

דילוג לתוכן