איך שירותי מיקור חוץ יכולים לחסוך לך כסף

ניהול רכש

 

שאלת מיליון הדולר! שירותי מיקור חוץ (או בעגה המקצועית: אאוטסורסינג) הפכו כבר מזמן לחלק בלתי נפרד מתרבות העסקים המודרנית. בעלי עסקים רבים וחברות רבות בוחרים לשחרר מכתפיהם אחריות כבדה לאספקטים רבים בניהול העסק ולהעביר אותם לגורם ייעודי, מקצועי וממוקד. כך ניתן לפנות לעיסוק בתחומי הליבה של העסק ולהקדיש את האנרגיה והמשאבים לפיתוח החברה וייעולה. אך האם הם גם חוסכים לבעלי עסקים כסף? התשובה בקצרה: בהחלט כן. התשובה הארוכה מעט יותר, לפניכם:

ניהול הגבייה

 

 

לא משנה אם יש לכם עסק קטן או גדול – ברגע שתהליך הגבייה לא יעיל, כל התנהלות החברה נפגעת. בסופו של דבר, ניהול גבייה כושל עשוי לגרום למרדף מיותר אחרי לקוחות שמתקשים לעמוד במוסר תשלומים תקין, התזרים הכספי נפגע בשל כך ובמקרים לא מעטים – הדבר אף עשוי להסלים ולהגיע אל פתחו של עורך דין, גובה או שירותי הוצאה לפועל. כך או כך, התוצאה היא אחת: אתם מכלים זמן יקר על טיפול בסוגיות חשובות מאין כמוהן, אך לא כאלה שמסייעות לכם להצמיח את העסק ולקדם את החברה.

ניהול הגבייה באמצעות מיקור חוץ הוא לא רק זול יותר מאשר טיפול עצמי בתוך כתלי החברה בסוגיות הגבייה – הוא גם מבטיח לכם שאף תשלום לא יתעכב, שכן בין השאר כולל השירות מעקב אחר תשלומי לקוחות, שליחת תזכורות, הפקת דוחות תקופתיים ועוד.

שירותי מזכירות וניהול משרד

 

 

חיפוש שירותי מזכירות ראויים זו מלאכה מייגעת מאין כמוה. מנהל משרד, בימינו המודרניים, אחראי על אספקטים חשובים כל כך לעסק – שכשאנחנו נאלצים לבחור מועמד חדש, הדבר עשוי לארוך נצח. בין השאר, התהליך המייגע כולל ניסוח מודעת דרושים, הפצתה בכלי המדיה השונים, קבלת קורות חיים – רובם לא אטרקטיביים מדי, בלשון המעטה, סינון הטפסים שהתקבלו, ראיונות, מו"מ והיריעה עוד ארוכה – בסופו של דבר נבחר המועמד המתאים ביותר, אך כמה זמן בזבזתם עד שזה קרה? כשאתם בוחרים שירותי מזכירות במיקור חוץ אתם חוסכים את הזמן היקר הכרוך בתהליך ויתרה מזו – אתם מבטיחים לעצמכם שקט נפשי וידיעה ברורה שבצד השני נמצא איש מקצוע שההתמחות שלו היא חשיבה ארגונית וניהול משרד ביד רמה. כך אתם מוודאים ששום דבר לא נשכח, וחוסכים משאבים יקרים על חיפוש מועמד, הכשרתו ועוד.

לוגיסטיקה

 

 

תפעול מערך לוגיסטי איכותי מחייב הכשרת אנשי מקצוע ייעודיים, שטח פיזי רב והבנה שמדובר במערך עצום, בו כל חולייה בשרשרת תורמת לתוצר הסופי: הגעת המשלוח ליעד, ניהול המלאי בחברה ועוד. ההוצאות הכרוכות בניהול המערך הלוגיסטי בחברה הן עצומות, ובעלי עסקים רבים מדווחים על חסכון משמעותי בהוצאות מרגע בו עברו לשירותי מיקור חוץ – הדבר גרם להם להפחית את הוצאות השטח הפיזי הנדרש לתחזוק, חסך מהם את הצורך להעסיק אנשי לוגיסטיקה האחראים על המלאי וניהולו התקין ובסופו של דבר, העלויות של מיקור החוץ קטנו בהשוואה להוצאות הקודמות.

בין לקוחותינו

משרד שגיב פתרונות בע"מ

כתובת: רחוב לשם 1 קריית גת 8202400
          Lesem 1 Kiryat Gatt 8202400 ISRAEL
טלפון: 1-800-600-800
נייד: 972-54-6008008+
דוא"ל: hv@sagivg.com
          sagiv@sagivg.com

משרדים ברחבי העולם

הישארו מעודכנים

הישארו מעודכנים

עיצוב גרפי: meytalx.com / בניית אתר:

עיצוב גרפי: meytalx.com / בניית אתר:

דילוג לתוכן