מיקור חוץ- לאיזה עסקים זה מתאים?

ניהול רכש

לאיזה גודל של עסקים מתאים מיקור חוץ?

כבעלי עסקים, אתם נדרשים להתמודד עם אינספור סוגיות על מנת להצליח בזירה העסקית העכשווית – הנהלת חשבונות, שיווק ופרסום, מכירות, מערך שירות מוקפד וזה עוד לפני שדיברנו על הרצון להרוויח, לחסוך ולנהל את המאזן העסקי באופן מוצלח. איך מתמודדים עם הכל בהצלחה? איך שומרים על הראש מעל המים? כאן בדיוק נכנס לתמונה מיקור חוץ. במה מדובר? מהו גודל העסק הזקוק לשירותים אלה? האם יש הבדל בין עסק בתחילת דרכו לעסק מבוסס וגדול? והשאלה הבוערת ביותר: האם מיקור חוץ יכול באמת לסייע לכם? מוכנים לענות על השאלות הללו? קדימה, יוצאים לדרך!

מהו מיקור חוץ לעסקים?

שירותי מיקור חוץ מיועדים לחברות בכל תחומי השירות – החל ממיקור חוץ בשירות לקוחות, מיקור חוץ היי טק, מכירות מיקור חוץ ועוד שפע של אפשרויות להם יש לכם כתובת אחת: המשרד המעניק את השירות לו אתם נזקקים. כשאתם בוחרים במיקור חוץ, אתם למעשה לא צריכים להעסיק עובדים נוספים על מנת שיטפלו באספקטים השונים של תפעול העסק, אלא פשוט פונים לגורם חיצוני ומקצועי הדואג לכל בעצמו.

מיקור חוץ מתאים לעסקים קטנים או גדולים?

למעשה, השאלה שצריכה להישאל היא: האם יש קשר בין גודל העסק לבין הבחירה במיקור חוץ? נתחיל מהסוף: ממש ממש לא! כל עסק, בכל גודל, יכול ורצוי שישתמש בשירותי מיקור חוץ אם הוא רוצה לנתב את האנרגיה העסקית שלו לטובת פעילות הליבה של העסק ולחסוך משאבים רבים על עובדים ותחזוקה שוטפת.

מדוע מיקור חוץ מתאים לעסקים קטנים?

ההנחה האינטואיטיבית שלנו בכל הנוגע לעסקים קטנים היא לנסות לחסוך כמה שיותר ולנסות לתפעל בעצמנו את האספקטים השונים הקשורים בניהול העסק. אחרי הכל, מדובר בעסק חדש וטרי, המבקש קודם כל לעמוד על הרגליים, ורק אחר כך להרוויח. ובכן – גם אם אתם מנהלים עסק חדש וקטן או בינוני, דעו כי מיקור חוץ יכול לחסוך לכם המון בהוצאות העסק ובתפעול השוטף שלו. כבעלי עסקים קטנים או בינוניים, אתם לוקחים על עצמכם המון. אתם המנהלים, המוכרים, נותני השירות, מנהלי המדיה החברתית ואפילו עושים לעצמכם את הנהלת החשבונות! בסופו של דבר, הרצון הטוב שלכם והמוטיבציה שלכם עשויה לפגוע בכם במקום לסייע לעסק לשגשג. כשאתם מפנים את האנרגיות שלכם לטובת ניהול העסק וקידומו ונותנים את המושכות באופן ממוקד בתחומים שאתם רוצים לגורם מוסמך חיצוני – אתם עוזרים לעסק ומרוויחים בטווח הארוך.

מדוע מיקור חוץ מתאים לעסקים גדולים?

ביססתם את שמכם, העסק שלכם מתפקד היטב וכל עובד בחברה יודע מה הוא עושה – אך האם חשבתם אי פעם להתרחב? להגדיל את המשאבים של העסק ולהגביר את התחרות? מיקור חוץ יסייע לכם לעשות זאת בקלות! במקום להעסיק עובדים נוספים, תוכלו פשוט לפנות לשירותי מיקור חוץ ולבדוק מהם השירותים שאתם זקוקים לשירות מוגבר עבורם. אולי תפתחו אתר מקוון? אולי אתם רוצים להוסיף סניפים לעסק שלכם? לא תאמינו עד כמה אתם מסוגלים לגדול – מבלי להגדיל את העלויות!

בין לקוחותינו

משרד שגיב פתרונות בע"מ

כתובת: רחוב לשם 1 קריית גת 8202400
          Lesem 1 Kiryat Gatt 8202400 ISRAEL
טלפון: 1-800-600-800
נייד: 972-54-6008008+
דוא"ל: hv@sagivg.com
          sagiv@sagivg.com

משרדים ברחבי העולם

הישארו מעודכנים

הישארו מעודכנים

עיצוב גרפי: meytalx.com / בניית אתר:

עיצוב גרפי: meytalx.com / בניית אתר:

דילוג לתוכן