מיקור חוץ מייעל עבודה ונותן לך שקט לעשות את העבודה שלך

ניהול רכש

בניתם עסק ב-10 אצבעות, השקעתם בו משאבים עצומים ואתם רוצים שהוא יעבוד. בפועל, אתם מוצאים את עצמכם מכלים זמן יקר בתפעול העסק, בטיפול באספקטים שלא קשורים באופן ישיר לפיתוח של העסק ובסוף היום, יודעים שהזמן שלכם הולך לאיבוד. אם הסיטואציה הזו או חלקה נשמעת מוכרת, אנחנו כאן כדי לבשר לכם: מיקור חוץ הוא בדיוק מה שאתם צריכים. למה? אנחנו כאן כדי להסביר.

 

  • מייעל תפוקת העסק

 

תהליכי רכש בארגון גוזלים זמן רב, זאת לצד תהליכי השיווק, המכירה, משאבי אנוש, לוגיסטיקה ותחומים רבים ונוספים. ברגע שאתם בוחרים לשכור את שירותיה של חברה איכותית למיקור חוץ – אתם בוחרים למעשה גוף מקצועי המתמחה באופן ספציפי בתחום שאתם זקוקים לו. תפוקת העסק גדלה, שרשרת הפעילות בו בתחומים השונים הופכת ליעילה הרבה יותר – ובסופו של דבר, אתם חוסכים המון כאב ראש, כסף יקר וזמן יקר עוד יותר.

 

  • זמן לעשות את מה שאתם טובים בו

 

כמה פעמים מצאתם את עצמכם מתעסקים עם כמות ניירת שעולה על גדותיה – חותמים, מתקנים, מרימים טלפון, מתעסקים עם גביה, פגישות, חשבוניות והרשימה עוד ארוכה? מגיע לכם לעשות את מה שאתם טובים בו ולעסוק בסיבה לשמה הקמתם את העסק – זה לא משנה אם אתם רופאי שיניים, פסיכולוגיים או עומדים בראש חברת קמעונאות: מיקור חוץ מעביר את האחריות לתפעול העסק לגורמים מקצועיים חיצוניים המשרתים את האינטרסים שלכם ומעניק לכם את כל הזמן שבעולם לעסוק במה שאתם הכי טובים בו!

 

  • ניתוב כוח האדם הקיים למטרות נוספות

 

יש לכם צוות עובדים נאמן אותו בניתם במלאכת מחשבת. יחד אתם מהווים צוות מנצח ודואגים לתפעול מיטבי של העסק. אך גם הם מרגישים עמוסים – היום שלהם עמוס במטלות מסוגים שונים ומתחומים שלא בהכרח נמנים על תחומי ההתמחות שלהם, לעתים משימות מסוימות נדחות בגלל העומס או קוצר זמן ובסופו של דבר – העובדים עשויים להרגיש ממורמרים, וזה עשוי לפגוע בעסק שלכם. ברגע שאתם מחליטים להעביר חלק מתחומי האחריות למיקור חוץ – אתם מפנים את העובדים שלכם לעסוק אך ורק בתחומי ההתמחות לשמם שכרתם את שירותיהם ומשפרים את האווירה במשרד ובעסק בכלל. דבר נוסף שכדאי לתת עליו את הדעת הוא שכעת העובדים יכולים להתפנות למטרות נוספות, חדשות, לארגון – ובכך להגדיל את הרווחים של החברה! זאת אומרת ששימוש במיקור חוץ לא מסייע רק לכם, כבעלי העסק, להתפנות לפעילות הליבה של העסק, להגדיל את שורותיו ולשמר את הקיים באופן הטוב ביותר, הוא גם מאפשר לכם למטב ולמקסם את הפעילות הכללית בחברה, עליה נמנים גם עובדי הארגון, ולמקד את תחומי הפעילות שלהם כך שבסופו של דבר, כל אדם יידע בדיוק מה תפקידו בכוח. שימוש במיקור חוץ מבטיח שרק צוות מיומן ומקצועי המשרת את האינטרסים שלכם יעסוק בתחומים עליהם החלטתם – כך שכולם יצאו נשכרים!

בין לקוחותינו

משרד שגיב פתרונות בע"מ

כתובת: רחוב לשם 1 קריית גת 8202400
          Lesem 1 Kiryat Gatt 8202400 ISRAEL
טלפון: 1-800-600-800
נייד: 972-54-6008008+
דוא"ל: hv@sagivg.com
          sagiv@sagivg.com

משרדים ברחבי העולם

הישארו מעודכנים

הישארו מעודכנים

עיצוב גרפי: meytalx.com / בניית אתר:

עיצוב גרפי: meytalx.com / בניית אתר:

דילוג לתוכן