ניהול מלאי באמצעות תוכנות ייעודיות

ניהול מלאי

ניהול מלאי באמצעות תוכנות

אם בעבר כמעט כל התהליכים שעשינו היו כרוכים ברשימות ידניות אינסופיות, במעקב מתמיד ובצורך קבוע לעקוב אחר שינויים בעסק כשאנו מסתמכים אך ורק על דף, עט ועל הזיכרון שלנו, הרי שהטכנולוגיה הפכה את פני הדברים לחלוטין. היום כמעט אין תהליך שאנו נדרשים לעשות באופן ידני – ובתוך כך נכלל גם נושא ניהול המלאי בעסק שלנו. ניהול מלאי, ואם אתם עושים אותו בעצמכם אתם וודאי כבר יודעים זאת – כרוך בדיוק רב, מקצועיות אין סופית ויכולת "להחזיק" באופן מקצועי וטוב את המלאי כך שינוהל ללא רבב.

הבשורה: תוכנה ממוחשבת לניהול

אחת הדרכים המרכזיות והטובות ביותר להבטיח ניהול חכם של המלאי בעסק הוא באמצעות תכנות, שלמעשה מקטינות באופן משמעותי את רמת האחריות שלנו והופכות להיות יד ימיננו – על כל המשתמש מכך. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת אם אתם שוקלים לרכוש תוכנה לניהול מלאי, בין אם אתם רוכשים אותה לעסק שלכם באופן עצמאי ובין אם החלטתם להיעזר בשירותי מיקור חוץ לנושא.

מהי תוכנה לניהול מלאי?

תוכנה לניהול מלאי מיועדת לסייע לכם בניהול שוטף של המלאי במחסן. בין השאר, תוכלו לתעד סחורה נכנסת ויוצאת, לקבל פירוט אודות כל פריט במלאי וכן לבצע מעקב שוטף אחר פריט נכנס ויוצא. בנוסף, תוכלו לנתח את מאזן הרווח שלכם ולהבין מהו הרווח שקיבלתם עבור כל פריט שנמכר. מלבד שימוש שוטף, תוכנה לניהול מלאי אחראית גם על הפקת דוחות חשובים ויעילים מאוד לניהול העסק שלכם, כמו דו"ח תנועת מלאי, דו"ח יתרות מלאי, ניהול ספירת מלאי ועוד כלים המייעלים לאין ערוך את תמונת המצב של העסק המלאי בעסק.

בחנו את עצמכם: האם אתם זקוקים לתוכנה?

יש עסקים הזקוקים לתוכנה לניהול מלאי יותר, יש כאלה שמנהלים מלאי קטן מאוד ולכן זקוקים לה פחות, אך אין עוררין על כך שרוב העסקים, באופן מכריע, יכולים להפיק תועלת עצומה משימוש בתוכנה שכזו. ניקח לדוגמה את סוגיית ספירת המלאי, המעסיקה בעלי עסקים רבים מדי שנה. בעבר, כפי שהזכרנו, ספירת המלאי נערכה באופן ידני, והפיקוח על המלאי, הניהול שלו והספירה התקופתית היו מלאכה מתישה מאין כמוה. היום, באמצעות התוכנה, אתם יכולים לעשות זאת בקלות. זוהי רק חשיבות אחת שיש לשימוש ממוחשב לצרכי ניהול מלאי והוא נוגע לכל בעל עסק שיש ברשותו מלאי.

מצעד היתרונות המרכזיים

 

  • חסכון במשאבים – מעקב מלאי יעיל מסייע לחסכון בזמן, בכוח אדם ובלא מעט 'כאבי ראש'. שימוש בתוכנה מסייע לכם להתמודד עם סוגיות כמו בעיות תזרימיות, מלאי מיותר שמצטבר במחסן, הפסדים, אי דיוקים, תורך בהשוואות חוזרות, הקצאת כוח אדם יקר לטובת טיפול בסוגיות הללו ועוד
  • דיוק מירבי – כשאתם עושים שימוש בתוכנה ייעודית לניהול מלאי, אתם מדייקים את תמונת המצב העסקית שלכם באופן הכי אמין והכי מקצועי שיש.
  • הסקת מסקנות לטובת העסק – כמה הרווחתם? כמה הפסדתם? איזה מוצר מבוקש יותר, ואיזה פחות?

 

בין לקוחותינו

משרד שגיב פתרונות בע"מ

כתובת: רחוב לשם 1 קריית גת 8202400
          Lesem 1 Kiryat Gatt 8202400 ISRAEL
טלפון: 1-800-600-800
נייד: 972-54-6008008+
דוא"ל: hv@sagivg.com
          sagiv@sagivg.com

משרדים ברחבי העולם

הישארו מעודכנים

הישארו מעודכנים

עיצוב גרפי: meytalx.com / בניית אתר:

עיצוב גרפי: meytalx.com / בניית אתר:

דילוג לתוכן